Launch demo modal

444 34 97

7 / 24 Çağrı Merkezi

Huzur , Deniz, Tatil , Tarih hepsi bir arada Ayvalık'ta yaşanır. Kalbiniz aklınız Ege'de kalcak.

Hem denizin keyfini çıkarıp hemde tarihi koklamak isteyen herkesi Kumru Tur farkıyla Ege'ye bekliyoruz.


AYVALIK - CUNDA ADASI - SEYTAN SOFRASI - CUNDA ADASI - TAKSİRYARHİS KİLİSESİ - BOZCAADA KALESİ - AYAZMA PLAJI

» 1.GÜN GECE YOLCULUĞU
Araç Kalkış Noktaları

00:00 Bakırköy Boyner 
00:30 Beşiktaş Yıldız Camii 
01:00 Kadıköy evlendirme dairesi yanı  son konuklarımızı aldıktansonra yolculuğumuza Başlıyoruz

» 2.GÜN AYVALIK - CUNDA - ŞEYTAN SOFRASI
Sabah Zeytinli Köyü'nde  kahvaltı ( Extra ) sonrası Ayvalık gezimize başlıyoruz. Ayvalık ve Sarımsaklı plajını gezip, Kapıları, kapı tokmakları, pencereleri, tahta ve taş işçiliği ile görülmeye değer Ayvalık Evleri'ni görüp, çarşı içinde vakit geçiriyoruz. Daha sonra Cunda Adası gezimize başlıyoruz. Ayvalık'ı Ayvalık yapan en önemli hem evleriyle hem mekanlarıyla ünlü Cunda Adası'nda  fotoğraf çekmeye doyamayacaksınız.Cennet Tepesi, Çınarlı Camisi,( eski Aghia Yorgi Kilisesi), Taksiyarhis Kilisesi ( panaramik ) göreceğimiz yerler arasındadır. Buradan hareket ile Şeytan Sofrası’na geliyoruz. Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrası’ndan manzarayı seyrediyor ve fotoğraf çekiyoruz. Öğlen yemeği ( extra) için vereceğimiz molamızda Cunda Adası'nın meşhur lokantalarında Papalina, deniz mahsulleri, mezeleri ve zeytinyağlı ot yemekleri ile ege lezzetlerinin tadına varabilirsiniz. Öğle yemeği sonrası  otelimize doğru hareket ediliyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
» 3.GÜN BOZCAADA
Sabah kahvaltı sonrası otelden ayrılıp,Bozcaada’ya hareket ediyoruz Bozcaada’ya varışımızda bizi bozcada kalesi karşılıyor olacak , kaleyi panaromik olarak gördükten sonra  ada sokaklarında geziyoruz Adanın Türk ve Rum mahallelerinde yapacağınız geziden sonra adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikası'nı geziyor ve hediyelik şarapları almak isteyen misafirlerimizin hediyelerini almalarının ardından meşhur Ayazma Plajı'na doğru hareket ediyor ve Ayazma Plajı'nda yüzme molası veriyoruz bu sürede dileyen misafirlerimiz Ayazma Koyu'nun serin sularına atlayabilir yüzmek istemeyen misafirlerimiz ise deniz kenarındaki restaurantlar da dinlenebilirler. Yüzme molasının ardından Bozcaada'dan ayrılıp Çanakkale,Tekirdağ, Keşan güzergâhı üzerinden İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz ve akşam saatlerinde İstanbul’a varıyor ve bir başka kumru Tur organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşma.
» İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ
Tura çıkış gününden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. 1, 2 veya 3 gece konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişibaşı 10 TL dir.
» TURA DAHİL OLAN HİZMETLER
Otellerde 1 gece yarım pansiyon konaklama 
Otelde açık büfe veya set menü 1 akşam yemeği
Otelde açık büfe 1 sabah kahvaltısı
Ulaşım
Kumru Tur otobüs içi ikramlar
Tüm çevre gezileri
KumruTur Güvencesi
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

» TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Otelde yapılan özel harcamalar
Tüm yemeklerde alınan içecekler
Öğle yemekleri
Ekstra Turlar
Müze ve Ören yeri giriş ücretleri  (50 TL ) 
» MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
Tüm özel işletme  ve  ören yeri giriş ücretleri 50 TL dir. 
Bu turumuzda müze kart geçmemektedir. TUR ÜCRETİ  = 220tL +ZORUNLU SEYAHAT  10 TL SİGORTASI  

 • Anasayfa
 • Uçak Bileti
 • Yurtiçi Oteller
 • Yurtdışı Oteller
 • Kıbrıs Otelleri
 • Yurtiçi Turlar
 • Yurtdışı Turları
 • İletişim
 • En Uygun
  Fiyatlar
  Kumrutur'dan yapacağınız işlemler en düşük fiyat garantisi altındadır. Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti, Otel ve Tur paketlerinde en uygun fiyatlar için bize ulaşın.
 • %100 Güvenli
  Alışveriş
  İnternet sitemiz ve telefonla yapacağınız işlemler SSL ve 3D şifre işlemi iler gerçekleşmekte ve sizlere %100 güvenli alışveriş imkanı sunmaktadır.
 • En iyi
  Tesisler
  Uçak Bileti, Oteller, Turlar ve tatil konusunda en zengin seçeneklerine sahip olan Kumrutur.com; misafirlerine Türkiye'de ve dünyada 250 bini aşkın otel seçeneği sunmaktadır.