Launch demo modal

444 34 97

7 / 24 Çağrı Merkezi

KARADENİZ TURU   4- GECE 2GüN GEZİLECEK-YERLER SIRASIYLA
 SAMSUN – ATATÜRK ONUR ANITI – GAZİ MÜZESİ – İLK ADIM ANITI – BANDIRMA VAPURU – AMİSOS AMAZONLAR DİYARI – AYVACIK KÖYÜ- BOZTEPE - GİRESUN - GİRESUN KALESİ – TİREBOLU – ÇAY FABRİKASI –AKÇAABAT - TRABZON – AYASOFYA MÜZESİ – ATATÜRK KÖŞKÜ – TELKARİ VE KAZAZİYE ATÖLYESİ  *** KEMENÇE İLE HORON GECESİ*** - KARACA MAĞARASI - HAMSİKÖY - SÜMELA MANASTIRI - AYDER- ***TULUM İLE YÖRESEL DÜĞÜN GECESİ *** - AYDER YAYLASI – ZİLKALE –  BATUM TURU HOPA – SARP SINIR KAPISI - GONİO KÖPRÜSÜ – MEDEA HEYKELİ – BATUM PİAZZA MEYDANI – POSEİODON ANITI – TİYATRO BİNASI – MERYEM ANA KATEDRALİ  KONAKLAMA YAPILACAK İLLER  ( SAMSUN -TRABZON )
FİYATA DAHILOLANLAR =ÖĞLE YEMEKLERİ
REHBERLİK
OTEL KONAKLAMA

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR
SARP SINIR GİRİŞ
MÜZE GİRİŞLERİ

Tur Genel Tanımı

Doğanın en saf, yalın ve el değmemiş haline dalıp tazelenmek ister misiniz? Batı Karadeniz’in muhteşem coğrafyası sizi büyüleyecek!
Şehirde devasa binalar gökyüzünü dahi kapatırken, yeşil alanlar günden güne azalırken; doğaya olan özlem günden güne artıyor. Özleminizin tümünü karşılayabilecek kadar geniş ve sınırsız, güzelliği tarifsiz bir doğa sizi bekler bu coğrafyada. Yaylalara çıkıp temiz havayı ciğerlerinize çektiğinizde, doğanın bir parçası olursunuz siz de. Gözlerinizin alabildiği her yer yeşildir.
Gözlerinizi kapatın ve derin bir nefes alın. Yaşadığınızı ve bir yerlerin hâlâ doğal olabileceğini görün. Kendinizi doğanın kucağına bırakın.

Neler Yapılır?

Nadir ve önemli bitki topluluklarını, zengin flora ve fauna ekosistemlerini barındıran Batı Karadeniz bölgesi ziyaret etmek için güzel bir seçenek. Dünyanın 2.büyük longozu olan Acarlar Longozu gölü üzerinde bulunan nilüfer çiçekleri unutamayacağınız görsel bir şov sunmak için sizleri bekliyor !! Ülkemizin mavi bayraklı plajları arasında bulunan Akçakoca, Ceneviz Kalesi, ülkemizin gezilebilen en uzun mağarası konumunda ki Gökgöl Mağarası, UNESCO tarafından koruma altına alınmış yaklaşık 8000 yapının bulunduğu Safranbolu, Fatih Sultan Mehmet’ in (Dünyanın gözü) diye nitelendirdiği Amasra’ yı dolaşırken kendirinizi farklı bir dünyasa hissedeceksiniz!! 

Tur Hakkında

Tura katılırken yanınıza yürüyüş ayakkabısı, dudak koruyucu, ani sıcaklık değişimlerine uygun kıyafetler ve el feneri almanızı tavsiye ederiz.

Tur Güzergâhı: Zonguldak, Kastamonu, Amasra, Akçakoca, Düzce, Bolu, Devrek

 • Anasayfa
 • Uçak Bileti
 • Yurtiçi Oteller
 • Yurtdışı Oteller
 • Kıbrıs Otelleri
 • Yurtiçi Turlar
 • Yurtdışı Turları
 • İletişim
 • En Uygun
  Fiyatlar
  Kumrutur'dan yapacağınız işlemler en düşük fiyat garantisi altındadır. Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti, Otel ve Tur paketlerinde en uygun fiyatlar için bize ulaşın.
 • %100 Güvenli
  Alışveriş
  İnternet sitemiz ve telefonla yapacağınız işlemler SSL ve 3D şifre işlemi iler gerçekleşmekte ve sizlere %100 güvenli alışveriş imkanı sunmaktadır.
 • En iyi
  Tesisler
  Uçak Bileti, Oteller, Turlar ve tatil konusunda en zengin seçeneklerine sahip olan Kumrutur.com; misafirlerine Türkiye'de ve dünyada 250 bini aşkın otel seçeneği sunmaktadır.