Launch demo modal

444 34 97

7 / 24 Çağrı Merkezi

Şimdi Batı Amerika Turları, KumruTur güvencesiyle çok daha uygun fiyatlarla. Yapmanız gereken tek şey 444 34 97 yada 0 212 238 48 88 nolu telefonu arayarak müşteri temsilcilerimizden turlarımız hakkında detaylı bilgi almak. Batı Amerika'ya uçak bileti satın almak için yada Batı Amerika 'da otel rezervasyonu yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Hemen arayın ayrıcalıklardan yararlanın.

Batı Amerika Turu Hakkında; 

Işıltılı bir dünya, hiç durmayan bir hareket, sınırsız eğlence ve hayatınız boyunca unutamayacağınız bir tatil... Amerikan Rüyası’nı yaşamaya hazır mısınız?
İhtişam ve hareket hiç eksilmez Batı Amerika’da. Işıklar hep açık, tempo hep hızlı, insanlar hep şık ve hayat hep çok güzeldir! Los Angeles’ın spotlar altındaki dünyasına girdiğinizde ritim sizi içine çeker. Hollywood’un yarattığı müthiş atmosfer eşliğinde harika caddelerin etkisi çok daha fazla olur. Hollywood oyuncularının, prodüktörlerin, NBA oyuncularının turladığı bölgelerde büyük stüdyolar, lüks yaşamlar, harika caddeler ve klas mekânlar kapladıkça etrafınızı; siz de kendinizi bir yıldız gibi hissetmeye başlarsınız. 
San Francisco yokuşlarında yürürken hayatın tadına varılır. Muhteşem köprü manzarası ve deniz kokusu, şirin bahçeli evlerin eşlik ettiği sokaklarda yürürken yaşamanın neden güzel olduğunu hatırlatır.
Vegas’a geldiğinizde gözlerinizi kapatmanız gerekir, şehrin ışıltısı ve ihtişamı gözlerinizi alır çünkü. Şehrin ışıkları, sabahın ışıklarına karışır, hız hiç düşmez ve hep bir şansınız bulunur. Öncesinde hayal bile edilemeyecek, sonrasında ise hatırlanmayacak bir rüya olur şehir. Çünkü Vegas, bilinen her şeyi unutturur ve Vegas’ta olan, Vegas’ta kalır!
Batı Amerika’da yapılan tatilin tek bir kötü yanı vardır: Asla unutamazsınız!

Neler Yapılır?
Amerika film endüstrisi Hollywood’un ve birçok büyük prodüksiyon stüdyosunu barındırması nedeni ile “Amerika’nın Yaratıcılık Merkezi” olarak anılan Los Angeles’a gidip Hollywood görülmeden dönülmez. Universal stüdyolarına gidip kült sinema filmlerine özel hazırlanan setleri deneyebilirsiniz. Sunset Bulvarı’nda bulunan ve ünlülerin imza ve imgelerinin bulunduğu Walk of Fame, yol boyu çift taraflı devam eden palmiyelerle hoş bir havaya sahip olan ve ünlülerin bölgesi olarak anılan Beverly Hills Bulvarı da görülmeye değer yerlerden. Ayrıca dünyanın en büyük spor organizasyonlarından biri olan NBA’de 2 takımı olan şehirde bir basketbol maçı izlemek de en popüler aktivitelerden biri.
San Francisco ile özdeşleşen Golden Gate köprüsünü ziyaret edip günbatımı turlarına katılarak hoş fotoğraflar elde edebilirsiniz. Union Meydanı’na giderek buradaki butik mağazalardan eşsiz kıyafetler satın alabilir, dünyanın en ünlü kapalı hapishanesi olan ve günümüzde müze olarak faaliyet gösteren Alcatraz’ı ziyaret edebilirsiniz.
Las Vegas’ın en hareketli bölümü Strip’teki Las Vegas Boulvard’da bir keşfe çıkabilir ve birçok şehrin ve yapının mimarisi tema alınarak yapılmış mekânlar ile kendinizi ufak bir dünya durunda hissedebilirsiniz ya da aynı bölgedeki Downtown’a giderek Vegas’ın en ünlü mekânlarında şansınızı denebilirsiniz.

Tur Hakkında
Tura katılmadan önce Amerika vizesi almış olmanız gerekmektedir. Çizilen rota dâhilinde 11-12 saatlik bir uçak yolculuğunun sonunda varılan tur başlangıç noktasından itibaren tüm transferler tur tarafından karşılanır. Türkiye ile arasında 7 saatlik bir zaman farkı olan ülkede iklim koşulları bölgeden bölgeye farklılıklar gösterse de, genel olarak ılıman bir yapıya sahiptir.

 

 • Anasayfa
 • Uçak Bileti
 • Yurtiçi Oteller
 • Yurtdışı Oteller
 • Kıbrıs Otelleri
 • Yurtiçi Turlar
 • Yurtdışı Turları
 • İletişim
 • En Uygun
  Fiyatlar
  Kumrutur'dan yapacağınız işlemler en düşük fiyat garantisi altındadır. Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti, Otel ve Tur paketlerinde en uygun fiyatlar için bize ulaşın.
 • %100 Güvenli
  Alışveriş
  İnternet sitemiz ve telefonla yapacağınız işlemler SSL ve 3D şifre işlemi iler gerçekleşmekte ve sizlere %100 güvenli alışveriş imkanı sunmaktadır.
 • En iyi
  Tesisler
  Uçak Bileti, Oteller, Turlar ve tatil konusunda en zengin seçeneklerine sahip olan Kumrutur.com; misafirlerine Türkiye'de ve dünyada 250 bini aşkın otel seçeneği sunmaktadır.