Launch demo modal

444 34 97

7 / 24 Çağrı Merkezi

Şimdi Amsterdam Turları, KumruTur güvencesiyle çok daha uygun fiyatlarla. Yapmanız gereken tek şey 444 34 97 yada 0 212 238 48 88 nolu telefonu arayarak müşteri temsilcilerimizden turlarımız hakkında detaylı bilgi almak. Amsterdam' a uçak bileti satın almak için yada Amsterdam' da otel rezervasyonu yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Hemen arayın ayrıcalıklardan yararlanın.

Amsterdam hakkında; 

Işıklarla donatılmış, şirinliğin ve ihtişamın buluştuğu özgürlüğün şehridir Amsterdam. Kanalların üzerinde yükselmiştir şehir. Bir mühendislik harikası olarak tasarlanmış şehrin her yanı, yanında yürüyebileceğiniz kanallarla doludur. Kanal köprülerinin taş yollarından ışıklar arasında yürürken, kendinizi bir romanda ya da bir Woody Allen filminin içinde hissedebilirsiniz. Yol boyu çift taraflı olarak size eşlik edecek klasik Hollanda evleri de tarihe meydan okuyan yapılarıyla sizi büyüler. Van Gogh’un, Rembrandt’ın, Albert Camus’nun, Benedcto Spinoza’nın yaşadığı, yürüdüğü ve eserlerini verdikleri sokaklar sizi de heyecanlandırır.
Özgürlüğün kokusunu alırsınız Amsterdam sokaklarında. Onlarca milletten binlerce insanın büyülü atmosfere kendini bırakıp eğlendiğini görürsünüz. Yaya ve motorlu araçlara kapalı yolda bisikletinizi sürerken şehrin tüm güzelliklerini keşfederek eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.
Hayal ettikleriniz, arzuladıklarınız, yapmak istedikleriniz... Bugüne kadar zihninizde tutup sadece düşünebildiğiniz durumlar için hazır olun. Hayalini kurduğunuz her şey Amsterdam’da gerçek olacak.

Neler Yapılır?

Amsterdam, yüz ölçümü açısından diğer Avrupa başkentlerine göre küçük olsa da; bir mühendislik harikası olarak geniş ve düzenli bir yerleşime sahiptir. Bu yüzden Amsterdam’ın birçok bölgesinde birçok farklı aktivite yapmak mümkündür.
Dam Square, şehrin en ünlü meydanıdır. Hollanda’nın en büyük sembollerinden birisi olan kraliçenin evi, Queen’s Palace, burada bulunur. Bu bölge aynı zamanda Amsterdam’ın alışveriş bölgesidir. Şehrin mimarisini bozmamak için büyük alışveriş merkezleri ve plazalar yapılmayan şehirde ünlü markalar, Kalverstraat gibi Dam Square’a bağlanan sokaklarda konuşlandırmışlardır mağazalarını.
Museumplein bölgesi ziyaret edilerek Van Gogh Müzesi, Rembrandt Müzesi ve Stedelijk Müzesi gibi Amsterdam’ın en ünlü üç müzesi aynı yerde görülebilir. Bu müzeler dışında Anne Frank, Amsterdam Şehir Müzesi ve çocuklar için Nemo müzeleri de ziyaret edilebilir.
Red Light District, Amsterdam’ın en turistik ve en fazla trafik alan bölgesidir. Kanal kenarlarına yerleştirilmiş sıralı sokaklardan oluşan bu bölge, ismini kırmızı ışıklı odalardan alır. Bu bölgedeki Coffee Shop’lar, Hollanda’nın en ünlüleridir.
Eğlenmek isteyenler Rembrandt Meydanı ya da Leidsplein’ı tercih edebilir. Bu meydanlar, Amsterdam’da eğlenmek isteyenlerin en sık uğradığı yerlerdir. Bunlar dışında Escape, Sugar Factory, Trouw ve Jimmy Woo gibi kulüpler, Amsterdam gece hayatının en elit kulüpleri olarak anılırlar. Hollanda’nın yerel içkilerini tatmak isteyenlerse Waterlooplein tarafındaki Windmill’e giderek ev yapımı biraların tadına bakabilir ya da Heineken fabrikasında özel bir gezi yaparak efsane biranın doğuşuna tanıklık edebilir.

Tur Hakkında
Tur için Shengen vizesine sahip olmanız gerekmektedir. Yaklaşık 3 saat süren bir uçak yolculuğundan sonra Amsterdam’a varılır. Seçiminize göre konumları değişiklik gösterecek otellere ulaşım tamamen tur kapsamındadır. Yaz aylarında ılık ve sıcak olan şehir, kışları hâkim olan sert soğukla ünlüdür. Bu yüzden kış aylarında yapılacak turlarda yanınıza şemsiye, yağmurluk gibi eşyalar almanız gerekir.

 

 • Anasayfa
 • Uçak Bileti
 • Yurtiçi Oteller
 • Yurtdışı Oteller
 • Kıbrıs Otelleri
 • Yurtiçi Turlar
 • Yurtdışı Turları
 • İletişim
 • En Uygun
  Fiyatlar
  Kumrutur'dan yapacağınız işlemler en düşük fiyat garantisi altındadır. Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti, Otel ve Tur paketlerinde en uygun fiyatlar için bize ulaşın.
 • %100 Güvenli
  Alışveriş
  İnternet sitemiz ve telefonla yapacağınız işlemler SSL ve 3D şifre işlemi iler gerçekleşmekte ve sizlere %100 güvenli alışveriş imkanı sunmaktadır.
 • En iyi
  Tesisler
  Uçak Bileti, Oteller, Turlar ve tatil konusunda en zengin seçeneklerine sahip olan Kumrutur.com; misafirlerine Türkiye'de ve dünyada 250 bini aşkın otel seçeneği sunmaktadır.