Launch demo modal

444 34 97

7 / 24 Çağrı Merkezi

Şimdi Roma Turları, KumruTur güvencesiyle çok daha uygun fiyatlarla. Yapmanız gereken tek şey 444 34 97 yada 0 212 238 48 88 nolu telefonu arayarak müşteri temsilcilerimizden turlarımız hakkında detaylı bilgi almak. Roma'ya uçak bileti satın almak için yada Roma' da otel rezervasyonu yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Hemen arayın ayrıcalıklardan yararlanın.

Roma hakkında; 

Antik tarih, savaşlar ve savaşçılar, Vatikan, futbol, dondurma, pizza, mobilet, makarna... Bu muhteşem şeylerin hepsinin bir arada bulunduğu yer neresi olabilir? Tabii ki Roma!
Kolezyumların ihtişamı karşılar sizi Roma’da. Kafanızı kaldırıp baktığınızda tarihle yüz yüze gelirsiniz. İtalya tarihi boyunca büyük savaşçılara, devasa gösterilere ev sahipliği yapmış bu mabetlerin büyüsüne kaptırırsınız kendinizi. Gözünüzü kapatıp tarihte bir yolculuk yaparak o çağların içine dalarsınız.
Şehir sokaklarının ayrı bir havası vardır. Başka hiçbir yere benzemeyen bu sokaklarda İtalyan hâkimiyetini hissedersiniz. Restoranlardan gelen eşsiz pizza ve muhteşem makarna kokuları sizi kendilerine çeker. Dondurmalar da damağınızın arzularını tamamlar. Lezzete doyarsınız Roma’da.
Aşk kokar şehir. Sevdiğiniz insana hissettikleriniz en sade ve saf halleriyle ortaya çıkar. Âşık değilseniz, hazır olmanız gerekir. Âşık olmanın en güzel ve çekici olduğu yerdir Roma. Aşk için hep şans vardır Roma’da.

Neler Yapılır?
Antik Roma eserleri, mutlaka görülmesi gereken yapılardır. Kolezyumlar, bunlar arasında en önemlileridir. Kolezyumların yanında Roma Forumu ve Palatine Tepesi, Circus Maximus, Domus Area, Torajan’s Column ve Arch of Titus da görülesi Antik Roma noktalarıdır. 
Aşk Çeşmesi, Roma’nın en önemli simgelerinden biridir. Aşk için şans dilenen bu çeşmeye arkanız dönük olarak para atmadan “Roma’yı gezdim” diyemezsiniz. Özellikle geceleri ışıklandırmaları ve canlılığı ile harika bir havaya bürünen çeşmeyi mutlaka görmelisiniz.
Vatikan, Roma sınırları içinde bulunan fakat ayrı bir yönetime ve orduya sahip özerk bir bölgedir. Hristiyan âleminin ruhani lideri Papa’nın yaşadığı Vatikan’ın içinde turistik bir tur yapabileceğiniz gibi, yakınlarındaki St Peter’s Bazilikası’nın kubbesine çıkarak muhteşem bir Roma manzarası izleyebilirsiniz.
Roma’yı ziyaret edip muhteşem İtalyan lezzetleri tadılmadan dönülmez. Şehrin her yerinde kilo hesabıyla alabileceğiniz çok çeşitli ve lezzetli pizzalar mevcut. Ayrıca makarnanın en seçkin örneklerini de Roma’da yiyebilirsiniz. Pizza ve makarnalardan sonra tatlı niyetine Roma dondurmalarını deneyebilirsiniz.

Tur Hakkında
2 saat 45 dakika süren bir yolculuk sonrası varılan Roma’da düzenlenecek bu tura katılmak için Schengen vizesi almanız gerekir. İklimi Türkiye ile benzerlikler gösteren ülkeye giderken Türkiye’deki iklim durumlarını göz önüne alarak –yağmurluk, şemsiye gibi- ekstra eşyalar alabilirsiniz.

 

 • Anasayfa
 • Uçak Bileti
 • Yurtiçi Oteller
 • Yurtdışı Oteller
 • Kıbrıs Otelleri
 • Yurtiçi Turlar
 • Yurtdışı Turları
 • İletişim
 • En Uygun
  Fiyatlar
  Kumrutur'dan yapacağınız işlemler en düşük fiyat garantisi altındadır. Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti, Otel ve Tur paketlerinde en uygun fiyatlar için bize ulaşın.
 • %100 Güvenli
  Alışveriş
  İnternet sitemiz ve telefonla yapacağınız işlemler SSL ve 3D şifre işlemi iler gerçekleşmekte ve sizlere %100 güvenli alışveriş imkanı sunmaktadır.
 • En iyi
  Tesisler
  Uçak Bileti, Oteller, Turlar ve tatil konusunda en zengin seçeneklerine sahip olan Kumrutur.com; misafirlerine Türkiye'de ve dünyada 250 bini aşkın otel seçeneği sunmaktadır.