Launch demo modal

444 34 97

7 / 24 Çağrı Merkezi

Şimdi İspanya & Endülüs Turları, KumruTur güvencesiyle çok daha uygun fiyatlarla. Yapmanız gereken tek şey 444 34 97 yada 0 212 238 48 88 nolu telefonu arayarak müşteri temsilcilerimizden turlarımız hakkında detaylı bilgi almak. İspanya & Endülüs uçak bileti satın almak için yada İspanya' da otel rezervasyonu yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Hemen arayın ayrıcalıklardan yararlanın.

İspanya & Endülüs hakkında; 

Akdeniz’in sıcak ülkesi İspanya’da hatıralarınızdan silinmeyecek, eğlenceli bir tatil geçirmeye ne dersiniz? 
Sıcak kumsalları, insanları ve atmosferi ile bu güzel ülkede kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Akdeniz insanının bize hiç de uzak olmayan misafirperverliği sizleri sarmalayacak. Muhteşem tarihi ve eşsiz mimarisi ile İspanya, görülmeye değer bir ülke. Her şehrinde farklı sanatçıların imzası bulunan ülkede; müzeler, galeriler, tiyatro ve opera binaları ile sanata doyacaksınız. Yazın, sıcak kumsallarından serin sularına atlayabileceğiniz plajlar ise sizlere bambaşka bir tatil alternatifi sunuyor.

Neler Yapılır?
Valensiya’da mutlaka; büyük çan kulesi ile ünlü olan Micalet Katedrali’ni, merkez halini, ilginç mimarisi ile boğa güreşi arenasını ve Serrano Kale Kuleleri’ni ziyaret edin. Ünlü Sanatlar ve Bilimler Sitesi, içerisinde bulundurduğu değişik sanat eserleri ile Valensiya’nın simgelerinden bir tanesi haline gelmiştir.
Endülüs Emevileri döneminden kalan El Hamra Sarayı, İslam mimarisinin en güzel eserlerinden bir tanesidir. Temelleri 1232 yılında atılan bu görkemli sarayı Granada’da görebilirsiniz. 
Avrupa’nın 3. büyük katedralini topraklarında bulunduran hareketli İspanyol şehri Sevilla,mutlaka görmeniz gereken şehirler arasında yer alıyor. Sevilla Katedrali, Fransız Geç Gotik üslubunda inşa edilmiştir. Katedralin içini ünlü ressamların tabloları süsler. Bu görkemli katedralin hemen yanında Alcazar Sarayı bulunur. Magrip üslubu ve Gotik üsluptan izler taşıyan sarayı es geçmeyin. Sevilla Gotik, Barok, Rokoko ve Rönesans üslubunda çok sayıda kiliseyi barındırıyor.
İspanya denince ilk akla gelen şehirlerden bir tanesi de elbette Madrid’dir. İspanya’nınbaşkentiolanşehir, galerileri, tiyatrobinaları, müzeleriileİspanya’yakültürbaşkentliği de yapmaktadır. Prado Müzesi, Riena Sofia Müzesi, SorollaMüzesi, ThyessenMüzesibölgedeziyaretedebileceğinizmüzelerarasındayeralıyor. Plaza de Orienteveya Plaza de Santa Ana’dagüzelvakitgeçirip, kahveleriniziyudumlayabilirsiniz. El Greco, Valezquezve Goya gibiünlüressamlarıneserleriMadrid’de her ankarşınızaçıkabilir. 
Hem İspanya’nın hem de Akdeniz’in en önemli şehirlerinden bir tanesi olan Barselona, sıcak kumsalları, değişik mimarisi ve bolca tarihi yapısı ile meraklı tatilcilerin uğrak yerleri arasında bulunuyor. 

Tur Hakkında:
İspanya’nın bu güzel şehirleri, ılıman bir iklime sahiptir. Gezilip görülecek yerlerin fazla olmasından dolayı spor ayakkabılarınızı yanınıza almayı unutmayın.İspanya’da 14.00 – 17.00 arasıdinlenme, ‘‘siesta’’ saatleridir. Dükkanların ve kafelerin çoğu bu saatler arasında kapanır.

 

 • Anasayfa
 • Uçak Bileti
 • Yurtiçi Oteller
 • Yurtdışı Oteller
 • Kıbrıs Otelleri
 • Yurtiçi Turlar
 • Yurtdışı Turları
 • İletişim
 • En Uygun
  Fiyatlar
  Kumrutur'dan yapacağınız işlemler en düşük fiyat garantisi altındadır. Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti, Otel ve Tur paketlerinde en uygun fiyatlar için bize ulaşın.
 • %100 Güvenli
  Alışveriş
  İnternet sitemiz ve telefonla yapacağınız işlemler SSL ve 3D şifre işlemi iler gerçekleşmekte ve sizlere %100 güvenli alışveriş imkanı sunmaktadır.
 • En iyi
  Tesisler
  Uçak Bileti, Oteller, Turlar ve tatil konusunda en zengin seçeneklerine sahip olan Kumrutur.com; misafirlerine Türkiye'de ve dünyada 250 bini aşkın otel seçeneği sunmaktadır.